background image

Гарантія

Гарантія на обладнання

При купівлі обладнання одним з найважливіших питань є гарантійні зобов'язання. Залежно від компанії виробника гарантія може відрізнятись терміном дії і різними умовами. До питання гарантійних зобов'язань варто поставитися серйозно адже в разі несправності або виникненні питань щодо експлуатації вам необхідно буде звернутися в сервісний центр.

Перед тим як приступити до роботи з обладнанням слід переконатися, що воно не має заводський брак і правильно встановлено. Основні правила експлуатації вказані в технічної документації, виконуючи ці правила пристрій буде працювати довго і стабільно. У разі виникнення поломки необхідно звернутися в сервісний центр для швидко і ефективного усунення проблеми.

Наша компанія має величезний асортимент товарів і надає по них гарантійні зобов'язання. Залежно від приладу термін гарантії може варіюватися від одного року до трьох років. При виникненні гарантійного випадку ми максимально швидко намагаємося вирішити проблему.

Наші фахівці завжди зможуть допомогти, якщо у вас виникли питання щодо експлуатації обладнання. Звернувшись в нашу компанію ви зможе отримати детальну консультацію щодо цікавить вас обладнання та подальшу інформаційну та технічну підтримку.

basket icon 0