background image

Оплата і доставка

Способи доставки

1. Самовивіз. Можна забрати самостійно в м.Харків.
Шановні клієнти, ми знаходимося за адресою: г. Харьков, ул. Конєва 2, офіс 31
Робочі дні: з понеділка по п'ятницю з 9 до 18. Прохання узгоджувати ваше замовлення з менеджером, актуальність ціни і наявність товару.

2. Доставка. Транспортні компанії, якими ми доставляємо ваш вантаж по Україні: "Нова пошта", "Делівері". Ви можете замовити доставку, як до відділення транспортної компанії, так і адресну. Завдяки транспортним компаніям "Нова пошта", "Делівері" ми доставимо вантаж практично в будь-яку точку країни. У містах або населених пунктах де немає філій транспортних компаній, можлива доставка до найближчої філії (де вам зручно забрати товар), або адресна доставка під двері.

Терміни доставки: Залежно від транспортної компанії яку Ви вибрали залежить термін, так, "Нова Пошта" доставляє вантаж в великі міста за один день, (Львів-Київ або Харків-Київ) якщо вантаж відправлений з Харкова до Львова то термін доставки два дні. У міста, які знаходяться в області - від 2-4 днів.

Транспортна компанія " Делівері " возить вантажі в великі міста 2-3 дні, в більш віддалені філії 4-6 днів.

Вартість перевезення можна уточнити у менеджера, він зробить приблизний прорахунок або ви можете самі зробити прорахунок, виходячи з габаритів, на сайтах транспортних компаній.

Способи оплати

У безготівковій формі на розрахунковий рахунок нашої організації, за готівковий розрахунок (від ФОП)

1. Безготівкова оплата. Після узгодження з менеджером вашого замовлення, Ви відправляєте документи вашої організації або ФОП на електронну пошту ukranalitika@gmail.comабо нафакс(057) 783-99-27 (виписка з Єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податків, реквізити, статут для юр осіб).

2. Оплата готівкою. Оплата готівкою можлива на наш ФОП при купівлі товару, а також у відділеннях транспортних компаній де є можливість відправити товар післяплатою. Оплата відбувається тільки в гривневому еквіваленті, після відправки товару вартість не може бути змінена.

basket icon 0