background image
Вологомір силосу Wile 25, Фінляндія Вологомір силосу Wile 25, Фінляндія Вологомір силосу Wile 25, Фінляндія
Вологомір силосу Wile 25, Фінляндія

Вологомір силосу Wile 25, Фінляндія

Кількість: 1
Ціна: €223,0

*У зв'язку з нестабільним курсом валют ціни на сайті можуть відрізнятися. Більш детальну інформацію про ціну уточнюйте у наших операторів.

Опис

Вологомір сіна Wile 25

Якісний корм дозволяє виростити здорову худобу з великою вагою, що важливо при вирощуванні та розмноженні тварин. Для того щоб зберегти корисні властивості корму для худоби необхідно регулярно вимірювати її вологість, використовуючи спеціальні пристрої, що призначаються для цього. Найбільш ефективним вимірником вологості кормів на сьогоднішній день можна назвати вологомір кормів Wile 25. Даний пристрій надійний і просто у використанні, при цьому дозволяє отримати точні дані про вологість корму для худоби, зокрема сіна, сінажу та силосу.


C Повним Каталогом вологомірів можна ознайомитися ТУТ.


Переваги Wile 25

Вологомір кормів Wile 25 може використовуватися для вимірювання вологості розсипного корму та корму зібраного в пакунки. Для вимірювання може використовуватися щуп (пресований корм) та пластикове відро (розсипний корм). Користуватися пристроєм не складно, причому для вивчення інструкції пропонується вивчити інструкцію, яка знаходиться на корпусі вологоміра. Прилад для вимірювання вологості Wile 25 має безліч функцій, які дозволяють отримати не тільки точні дані, але і отримати додаткові дані. Наприклад, ви можете самостійно ввести поправки, також можна отримати середній результат з декількох даних, і так далі.

Умови експлуатації

Для вимірювання пропонується користуватися двома видами щупів різної довжини залежно від розмірів тюків із кормом. Нормальна вологість кормів становить від 13 до 85% для розсипного корму, і зажадав від 10 до 73 для пресованого корму. Визначення вологості відбувається моментально, причому отриманий результат відображається на дисплеї вологоміра відразу. Після закінчення роботи, прилад Wile 25 самостійно виконає відключення, що зробить його експлуатацію зручнішою та простішою.


Powered by Froala Editor

delete icon
Купити в 1 клік

Залиште ваші контакти і ми допоможемо вам швидко і легко оформити замовлення

delete icon
Уточнити ціну

Заповніть форму (нижче) і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

delete icon logo-small icon request-success icon
Ваш запит успішно відправлений. Дякуємо, що звернулися до нас!
delete icon logo icon request-not-success icon
Щось пішло не так. Перевірте з'єднання з інтернетом і спробуйте ще раз.
basket icon 0